Naujiena

Naujiena

SVARBI INFORMACIJA KELMĖS MIESTO DVARO KVARTALO GYVENTOJAMS

2019 08 01

   UAB „Kelmės vanduo“ ketina įgyvendinti investicijų projektą, kuriuo numatoma sudaryti galimybes Kelmės m. Dvaro kv. (Aukštoji, S. Nėries, Serbentų, Verpelio, Vakaro, Obelų, Ryto, Dvaro, Prūdo, Parko, Laisvės, Linų ir Pušyno g.) gyventojams prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų. Projektą numatoma finansuoti ES fondų ir bendrovės skolintomis lėšomis. Vienas iš projekto įgyvendinimo reikalavimų – nuotekų surinkimo paslaugų tiekėjas privalo sudaryti preliminarias sutartis su gyventojais dėl būstų prijungimo prie numatomų nutiesti nuotekų tinklų. Tiekėjas privalo pateikti šias preliminarias sutartis kreipdamasis dėl paramos skyrimo. Jei tiekėjas nesudarys šių sutarčių dėl būstų prijungimo su visais gyventojais, ES finansavimas projektui nebus skirtas.
   Netvarkingas buitinių nuotekų išleidimas į paviršinius vandens telkinius yra įsisenėjusi Kelmės r. problema. Vienintelis racionalus būdas tvarkyti nuotekas mieste – nuotekų surinkimas centralizuotais nuotekų tinklais, todėl šių tinklų plėtra Kelmėje yra neišvengiamai būtina. Esminė problema, kad tinklų plėtra reikalauja reikšmingų apimčių investicijų ir finansavimas vien UAB „Kelmės vanduo“ lėšomis reiškia ženklų nuotekų surinkimo paslaugos kainos didėjimą. Bet koks plėtros finansavimas ne bendrovės lėšomis leidžia teikti paslaugas už mažiausią įmanomą kainą. Todėl būtų labai neprotinga praleisti galimybę gauti nuotekų surinkimo paslaugas geriausiomis sąlygomis, nes kitos tokios galimybės gali ir nebūti.
   UAB „Kelmės vanduo“ prašo Kelmės m. Dvaro kv. gyventojus, dar nesudariusius preliminarių sutarčių dėl būstų prijungimo prie nuotekų tinklų, kuo skubiau atvykti į bendrovės buveinę adresu Kooperacijos g. 1A, Kelmė. Darbo laikas nuo 8:00 - 16:00, pietų pertrauka 12:00 – 13:00 ir sudaryti šią sutartį. Daugiau informacijos suteiksime atvykus, telefonu (8-427) 41160 ar el. paštu apskaita@kelmesvanduo.lt.. Jei negalite atvykti, prašome susisiekti nurodytu telefonu ar el. paštu ir susitarti dėl kito Jums patogaus laiko dėl preliminarios sutarties sudarymo.

Nelikime abejingi – naudokimės galimybe gyventi patogiai ir civilizuotai!