Naujiena

Naujiena

Dėmesio!

2020 02 28

Gerbiami Klientai,
...šiuo metu vykdomi vandens ir nuotekų apskaitos bei mokėjimų programos „Vienas langelis“ diegimo ir derinimo darbai. Beveik visi gavote „Kelmės mokesta“ mokėjimo pranešimus, kuriuose yra neatitikimų tarp Jūsų mokėjimų ir duomenų programoje parodymų. Atsiprašome už nesklandumus ir prašome būti kantriems ir palaukti kito mokėjimo pranešimo kovo mėnesį. Ačiū už supratingumą!

Informacija dėl atsiskaitymų už paslaugas

1. Nuo 2020 m. sausio 1 d. keitėsi UAB „Kelmės vanduo“  gyventojų – vartotojų atsiskaitymo už centralizuotai tiekiamą vandenį ir nuotekas tvarka. Gyventojams yra išrašomi mokėjimo pranešimai. Detali atsiskaitymų tvarka nurodyta šiuo adresu: http://www.kvu.lt/content/informacija-gyventojams-10.

2. Gyventojai už nuotekų išvežimą mobiliosiomis transporto priemonėmis atsiskaito sena tvarka į UAB „Kelmės vanduo“ sąskaitas, nurodydami užsakovo vardą, pavardę, adresą.  Sąskaitų numeriai nesikeitė.

3. Įmonėms/ juridiniams asmenims atsiskaitymo tvarka už centralizuotai tiekiamą vandenį ir nuotekas, už nuotekų išvežimą mobiliosiomis transporto priemonėmis, už kitas suteiktas paslaugas atsiskaitymo tvarka nesikeitė.

Pagarbiai,
UAB „Kelmės vanduo“ administracija